דף הבית אלבום ספר אורחים צור קשר
 
 
הספדים
אזכרה 21/6/15

יום שלישי, שעה 18:00, צלצול בדלת.

שני שוטרים עומדים בחוץ, מבקשים רשות להיכנס. שואלים אותי אם יש לי ילדה בשם עדי שמטיילת בהודו. אני עונה להם בחיוב. "יש אתך מישהו בבית?" הם מבררים. שני יורדת במדרגות. "בואי שבי", הם מבקשים. מתיישבים בסלון. אני מרגישה את האדמה תחתי רועדת, חשה שמשהו נורא ואיום עומד להתרחש. אני מבקשת מהם להמתין, אני חייבת להשיג את בארי. חכו! אל תדברו! זמן רב אנחנו ישובים בסלון בשקט.  אני לא מאפשרת להם לומר לי את מה שהם באו להודיע. רגעים אחרונים של אשליית שליטה על מצב שאין לי עליו שום אפשרות לשלוט...

 

המשך...
 
 
21/6/14

דידי שלי,

גם השנה הרגשתי שהייתי פחות איתך. אני עדיין שקועה בהתמודדות עם מותה של גילי, עדיין חושבת הרבה עליה, עדיין מרגישה שפצע מותה פתוח וממשיך לדמם.

הלב שלי מתאמץ להמשיך לפעום. קשה לו. מצד אחד - צלקת ענקית שמכסה את חלקו מאז מותך, ומצד שני , פצע חדש שמסרב להגליד.

ובמרכזו - החיים. שני. חתונה. משפחה. חברים. טיולים. 

  

המשך...
 
 
אמא 21/6/13

ילדה שלי,

ארבעה חודשים אחרי מותך, בחודש אוקטובר 2005, חגגתי יום הולדת 48. אני זוכרת שחברותי לא היו בטוחות לגבי מה מתאים לי לעשות ביום הזה, אמרתי להן , שאני רוצה לציין את יום ההולדת שלי. הלכנו לים, צעדנו על החוף ואח"כ ישבנו יחד לארוחת בוקר.

בשיחה שנהלנו בזמן ההליכה, זכור לי שאמרתי משפט שמלווה אותי מאז. אמרתי, שאני רוצה להמשיך לחיות, שאני רוצה להמשיך לחגוג אירועים משמחים ושאני יודעת ש"החרא של היום יכול להיות האושר שאליו אתגעגע מחר".

משפט סתמי, שיצא לי במקרה, שבו התכוונתי לכך שאני מודעת לעובדה ששום אובדן אינו מהווה תעודת ביטוח לכך שלא יקרו יותר דברים רעים בחיים.

אמרתי, ולא ידעתי כמה צדקתי.

 

המשך...
 
 
הספד אמא 21/6/12

 

 

  עדי שלי,

 

גם השנה היית מאוד מאוד חסרה ...

היית חסרה ברגעי השמחה הגדולים של חתונתם של גילי ואוהד, היית חסרה ברגעי הפרידה מגרני,  היית חסרה ברגעי הדאגה וברגעים בהם המשפחה התאחדה כדי לחזק אחד את השני.

וכמובן, היית חסרה לי כפי שאת חסרה לי כבר 7 שנים : כל יום, גם בימים הכי רגילים, גם בימים הכי עסוקים, גם בימים הכי מעניינים...   

אני יודעת,לא רואים את זה מבחוץ.

רק אמא שאבדה את ילדה מבינה איך מכילים את הכאב תחת החיוכים והשמחה שהכרחיים כדי להמשיך את החיבור לחיים   -חיים , שמתעקשים להמשיך גם בלעדיך... 

 

  

המשך...
 
 
אמא - אזכרה 21/6/11
ילדה שלי,שש שנים שאני מבקשת ממי ששם למעלה שישמור עליך: אלוהים , מלאכים לבושים בלבן, פיות קסומות שמרקדות בעננים . גם מאהובים שהלכו מאיתנו בקשתי שישמרו עליך.
המשך...
 
 
<< התחלה < קודם 1 2 3 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 9 מתוך 24
Created by Sagi-Design