דף הבית אלבום ספר אורחים צור קשר
 
 
מורן לורנץ - 5/8/05
את לא כמו כולם / יובל בנאי


את לא כמו כולם
עינייך הם לפני העצב
השמש שקעה
אבל את דולקת מאירה לי
הלב שנשבר
את תחברי אותו חלק חלק
את לא כמו כולם
הכי מיוחדת

אבל אני לא יודע
תגלי לי מי את תגידי לי מי את
אבל אני לא יודע
את לא כמו כולם

לתוך ערפל לאט לאט את נעלמת
יש מסיבה בתוך ראשי לאט נגמרת
השמש שקעה
אבל את דולקת מאירה לי
את לא כמו כולם
הכי מיוחדת

אבל אני לא יודע
תגלי לי מי את תגידי לי מי את
אבל אני לא יודע
את לא כמו כולם

את לא כמו כולם


עדי, את לא היית כמו כולם, היית הכי מיוחדת...
אני נזכרת בך הרבה, רואה אותך בדמיוני
בזכרונות שלי את תמיד מחייכת, תמיד שמחה
היית כל כך טובה ותמימה,קרן אור שזרחה מעל כולם.
היו לך הרבה כשרונות ותחביבים לאורך חייך הקצרים:הציור, המשחק, הסוסים, השירה. בכל מה שעשית הצלחת מאוד- עשית הכל מהלב,וזה הקרין החוצה.
היית ילדה כל כך חכמה ומבינה ונגעת בכל כך הרבה אנשים. סחפת אחריך ואחרי החלומות שלך את כל מי שזכה להכיר אותך.אף אחד לא יכל להשאר אדיש לקסמיך.  
לפני כמה ימים ראיתי מרחוק מישהי דומה לך,אבל די מהר הבנתי שזו לא יכולה להיות את.זאת כבר אף פעם לא תהיה את, ואני פה עוד מחכה לפגוש אותך,מסרבת להאמין שכבר לא אראה את הפנים המלאכיות שלך וכבר לא אזכה לעוד שיחה אתך.
בשנים האחרונות לא ראיתי אותך הרבה, אבל תמיד היית בליבי והאמנתי שיום אחד נשוב להיות חברות טובות כמו שהיינו בתקופות רבות בחיינו .קשה לי מאוד להשלים עם כך שזה כבר לא יקרה...
לאחרונה ראיתי סרט וידאו מיום הולדת 4 שחגגנו ביחד בגן:את שרת שם ונתת הופעה לא נורמלית, כבר אז היית חיית במה ומאז לא הפסקת להופיע: אני זוכרת את מונולוג "תיק תק"(העובר שיוצא לאוויר העולם),את ההופעה המרגשת ביום הזיכרון של כיתה ט',את וונדלה, הדמות הראשית ששיחקת בהופעה של מגמת תאטרון בי"ב,ואת הנסיכה היפהיפיה שהיית בנשף סיום י"ב כששיחקת את עצמך.  
אני זוכרת את הג'גלינג שלימדת אותי לעשות, את הליצ'י שלימדת אותי לאכול, את העבודות שהיינו עושות ביחד בחטיבה, את המשחקים והסרטים במרתף שלך, את חבורת "אפוקליפסה" שהקמנו פעם, ואת לילות החופש שלפני התיכון, כשהיינו סתם מסתובבים בשכונה. אני זוכרת כל כך הרבה דברים, אבל בעיקר אני זוכרת אותך, פשוט אותך ואת הקסם שבך:המבט שלך,החיוך שלך שהיה מיוחד רק לך,נקודת החן מתחת לגבה,הקול החמוד שלך והצחוק המתגלגל.  
עדי,את הכי מיוחדת ואני לעולם לא אשכח אותך,את תמיד תשארי בליבי
מקווה שטוב לך איפה שאת נמצאת ושאת עדיין מחייכת
        אוהבת ומתגעגעת
            מורן
 
 
Created by Sagi-Design