דף הבית אלבום ספר אורחים צור קשר
 
 
מוטקה - 7/8/06

 

עדי.. אני כותה לך ובוכה.. כותב ובוכה.. אני יודע שזה כל כך לא מתאים לי לבכות אבל זה לא בשליטתי.. אחרי הכל נודע לי עלייך ועוד באיחור.. אני רק נזכר בך לשנייה או רואה תמונה ומייד חש את הצער והתסכול.. איך?? איך הלכת..? דווקא את..? המצחיקה.. שמחייכת תמיד ועוזרת לכל מי שרק צריך.. אם זה בשיחות נפש שהיו לנו.. היינו משתפים אחד את השני בסודות הכי כמוסים שלנו.. אני חושב שאת כל השירות שלי ביחידה שרדתי בזכותך.. אני רוצה לומר למשפחתה של עדי.. דעו לכם שעדי עזרה לי המון המון וכל פעם שהייתי מלא בכעס או עצבני עדי הייתה מיישרת אותי ומחזירה לי את החיוך לפנים.. כזו עדינה ויפה ואיכותית ובחורה שכל כך היה לי כיף להכיר וכל מילה שאני יוסיף רק תוסיף צער ודמעות..

גם כשהסתבכתי בשירות הצבאי שלי ונשלחתי לזמן מה לכלא 4 היית מתקשרת אליי כמעט כל יום ועודדת אותי וחיכית שאני כבר יסיים עם העונש המביש הזה והיית מספרת לי דברים מצחיקים שקורים בבסיס היית עושה שיחת ועידה והיינו מצרפים את שמעון הליצן.. ממש הכל הכל בכיף ומתוך ידידות אמיתית וכנה - כי פשוט כזו בחורה מיוחדת וטובה היית!
עדי נשמה טובה שלי עכשיו את בעלמות העליונים תתפללי שם למעלה בשביל כל עם ישראל אני בטוח ש ה' יקבל בשמחה את תפילותייך של נשמתך הטהורה ואני מקווה שבעזרת ה' יקויים בנו הפסוק "כי מציון תיוושע יהודה ובא לציון גואל"       עדי, יהי זכרך ברוך לעולם נשמה טובה

 
 
Created by Sagi-Design